Весна крокує столицею і ми продовжуєм уквітчувати вулиці, сквери парки та магістралі Оболоні. Дякуємо оболонцям за красиві квітучі фото клумб та квітників району, магнолій, сакур церцисів, форзицій, інших красиво квітучих дерев та кущів, і за те, що помічаєте результати нашої праці.
На часі: підготовка до Дня примирення і належний благоустрій пам’ятних місць. Пам’ятаємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає.
![](https://obolon.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/10/2021/06/IMG-aaad6a0dc2819520d6c3809db5b8efe6-V-800x600.jpg)
![](https://obolon.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/10/2021/06/IMG-26582969d11cc3de1f49389e3f3db083-V-800x600.jpg)
Пам’ять ця робить нас сильними і невразливими. Вічна пам’ять героям та усім безневинним жертвам Другої світової! Вічна їм слава!![](https://obolon.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/10/2021/06/IMG-a3c7486ea493e66bc05a17b31c242729-V-800x1067.jpg)
![](https://obolon.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/10/2021/06/IMG-a3c7486ea493e66bc05a17b31c242729-V-800x1067.jpg)