При в’їзді до Оболонського району з боку Набережно-Рибальської вулиці усіх привітно зустрічає мамонт. Ви, напевно, щоразу, проїждаючи повз неодмінно помічали його![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f609.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f609.png)
Із року в рік наприкінці травня наш мамонт (за допомогою вмілих рученят озеленювачів Оболоні) вдягає красивий квітково-рослинний одяг, який носить аж до пізньої осені. Багатьох цікавить, із чого ж, власне, пошитий цей “одяг”?
Основний тип тканин – очитки, а яскравий “вишитий” килимок, вистелений під композицією – із петуній та алісіуму.
Над оновленим образом шерстистого слоника працювали не один день.
Старались і створювали цю красу для Вас! Насолоджуйтесь!
![](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p280x280/188034168_1651127278419938_6606191986862858050_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=GkXzAxJjBqMAX-clOKN&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&tp=6&oh=2a7e848583101b15c63ac6d692f8720f&oe=60E4C246)
![](https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p280x280/191271285_1651127318419934_6186575310045591811_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=K4jKNS8ZT0EAX9hOCIW&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&tp=6&oh=18d198a9a017b48b259b2809b8c3547c&oe=60E6CDA1)