«САД КАМЕНІВ»

Площа – 0,58 га
Адреса  проспект Героїв Сталінграда, 2-Г.
Рік заснування – 2013

На Оболоні, практично на березі величної ріки Дніпро розташувався порівняно «молодий», неповторний сквер з власною стилістикою, не схожою ні на яку іншу. Це унікальна зона для відпочинку, про яку багато киян навіть не знають  споруджена по сусідству з двома сучасними висотними будинками по проспекту Героїв Сталінграду.

Сквер має екзотичну назву «САД КАМЕНІВ». Її  він отримав завдяки численним кам’яним спорудам і мощеним доріжкам.

У сквері встановлено високі базальтові кам’яні колони, є кілька бронзових скульптур. Зручні сучасні паркові лави для відпочиваючих, декоративні ліхтарі.

Камені для цього скверу спеціально привезені із різних куточків України.

Витончена скульптурна композиція фонтану, по центру якого розмістилися три жіночі бронзові фігури під парасолькою є родзинкою скверу, яка манить відвідувачів, та зачаровує погляд, особливо у спекотні дні.

Ще одна цікава пам’ятка парку – бронзова русалка, яка сидить на камені і тримає в своїх руках мушлю. Ще дві скульптури тигра і орла застигли на високих кам’яних колонах.

Тонке поєдання елементів благоустрою у поєднанні із вдалими ландшафтними прийомами у результаті – вишуканий, стильний, не схожий ні на який інший сквер! Переконайтесь на власні очі!