Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Оболонського району вітає Україну з Днем Державного прапора, та з 30-ю річницею Незалежності. Щиро бажаємо усім і кожному завжди бути справжніми патріотами своєї країни! Мужності і працьовитості, процвітання і здоров’я! І неодмінно чудового, піднесеного настрою кожній родині!


Марія Примаченко – яскравий приклад талановитої мисткині, яка створила свій – химерний, загадковий і чарівний світ, черпаючи образи в українському довкіллі та власній уяві.

У дитинстві художниця малювала здебільшого квіти та прекрасних птиць. На початку тридцятих у її роботах з’явились уявні звірі. Звірі не лагідні, не добрі (слон у сталінському кашкеті, потвори з бомбами на боках, де раніше були квіти). “Звірі, які прийдуть і з’їдять нас”, – говорила мисткиня, чи то передчуваючи, чи вже констатуючи. 

 Звірі в роботах Примаченко зникають і з’являються, рівнобіжно ходу історії. 

Відомі  роботи української художниці  сьогодні буквально “ожили”, Їх Ви можете побачити на власні очі у імпровізованій галереї під відкритим небом – на столичному Співочому полі. 


На виконання Рішення Київської міської ради від 08.07.21 р. № 1588/1629 «Про оприлюднення інформації щодо проведення обстеження, обрізки та видалення зелених насаджень в місті Києві» повідомляємо, що КП УЗН Оболонського району м. Києва буде проводити роботи із санітарної обрізки та видалення сухостійних та аварійних дерев з 19.08.21р. за наступними адресами: по вул. К.Цісик, М.Юнкерова, Ф.Максименка та у парку культури ти відпочинку  «Пуща-Водиця».
 
Роботи проводитимуться згідно Акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню № 423-А від 20.05.21 р  

Каштан, що на вул. Петра Панча, де планується створити сучасний пішохідний бульвар, є однолітком нашої незалежної держави і також відзначає цьогоріч 30-річчя.  Це красиве дерево з пишною кроною має розлом посередині стовбура. КП УЗН Оболонського району запросило для лікування каштана арбориста Ігоря Сінгера, незалежного експерта по стану рослин, фахівця із засобів захисту рослин. Під час візуального обстеження стало зрозумілим, що всередині стовбура розвивається інфекція.
Це підтвердилося під час обстеження за допомогою арботома – просторового імпульсного томографа, за допомогою якого можна безпечно для рослини дослідити структуру стовбура на наявність, об’єм і конфігурацію порожнин та уражень.
Рану було очищено та оброблено фунгіцидом – речовиною, яка пригнічує грибкові захворювання, та затягнуто сіткою. Щоб коріння отримувало достатньо кисню і дерево могло боротися із хворобами, землю під ним розрихлили спеціальним апаратом.
Восени передбачено провести санітарну обрізку дерева та каблінг для фіксації дерева спеціальними розтяжками.
 
 

Смачнючі капкейки до чашки ароматного капучино з пінкою, та ще й без калорій – мрія кожного ласунчика! А невагома плитка шоколаду, яка буквально зависла у повітрі так і манить до себе всіх любителів  цього продукту. 

Виключно для естетичного задоволення оновили для Вас “смачну” фото-зону у парку Наталка. Насолоджуйтесь! 


У кожному сезоні проводимо роботи з оновлення клумб та квітників.  

Цьогоріч оновлення клумби вхідної групи у парку “Наталка” акурат припало на ювілей – 5 років! Вітаємо Наталку з першим ювілеєм і бажаєм процвітання, примноження зеленого фонду, і  відпочиваючих, які дбайливо ставляться до усього живого


Так виглядають щоденні будні зеленбудівців. Робимо стрижки, скошування, викладаємо красиві композиції з квітів, поливаємо і доглядаємо їх та багато іншого…

 

 


Найкращий спосіб зробити дитину хорошою – це зробити її щасливою/Оскар Уайльд
Частина казки та дива оселилось на дитячому майданчику, що у сквері на розі пр.Оболонського та вул.Маршала Тимошенка.
Місцева малеча з радістю вивчає відомий казковий персонаж і чарівні садові інструменти???
Яскравого літа та чудових вражень!

День Києва традиційно відзначають у останню неділю травня.
Офіційно роком заснування міста вважається 482 рік, отже, цьогоріч столиці виповнюється аж 1539 років☺️ !!!
Київ – дивно красиве місто з зеленими парками, з річками та озерами, фонтанами та неймовірними краєвидами, яке прекрасне незалежно від пори року. Та, звісно, найбільшим багатством Києва є кияни, завдяки яким місто пульсує, розвивається, видозмінюється.
Зі святом, кияни! З днем народження, столице!

Паралельно із підготовкою до літнього сезону у районі, готуємо до нового курортного сезону будиночки на базі відпочинку у с.Приморське (Херсонська область)??.
Щороку умови проживання ?стають все комфортнішими?завдяки умілим ?ремонтно-будівельної дільниці та піклуванню профспілкової організації
1 2 3 8