Поки місто ще міцно спить разом із іншими комунальними службами працюємо над розчищенням та посипанням протиожеледними матеріалами доріжок, сходів та проходів популярних маршрутів мешканців Оболоні.
Будьте обережними, взувайте зручне взуття та тепліше вдягайтеся, надворі морозець❄

Проходять свята і вже непотрібні хвойні дерева замість сміття можуть перетворитись на корисний матеріал для підживлення. 👆

Пункти прийому у Оболонському районі використаних ялинок:

пр.С.Бандери, 26-а (біля виробничої бази підприємства)

парк Наталка (навпроти будинку по пр.Г.Сталінграда, 2-Д, у недобудованій частині парку)

парк по вул.Бережанська, 10-20 (на території прилеглій до вул.П.Панча)

Звертаємо увагу на необхідність очищення дерев від серпантину, залишку прикрас та металевих кріплень.
Подарувати вашій красуні🎄 друге життя, а планеті чистоту🌎 так просто!

 


Коли свято наближається, години здаються все коротшими, а часу на вибір подарунків все менше і менше. Бажаємо у передноворічних турботах не втрачати голови і робити закупи раціонально. Пам’ятайте, що серед найдорожчих подарунків для кожного з нас найкращими є ті, які неможливо придбати: гармонія, щира посмішка, гарний настрій, здоров’я рідних, слова підтримки, дзвінки рідним, турбота та доброзичливе ставлення, уважність, вдячність та терпіння.
Нехай усі ці подарунки обов’язково будуть присутніми у житті кожного із нас!
ЧУДОВИХ свят та КАЗКОВИХ вражень!
 

 


Україна, як і більшість європейських країн починає готуватись до зимових свят вже на початку грудня.

Ми також готували для Вас цікаві та яскраві елементи оздоблення у найпопулярніших місцях відпочинку на Оболоні, які неодмінно створять чарівний передноворічний настрій та подарують казкові відчуття! Прогуляйтесь неодмінно з близькими та друзями цими атракціями та зробіть на згадку красиві фото!


Зимові роботи зеленбудівців Оболоні за відсутності снігу/морозів включають: посадку дерев, обрізку дерев та кущів, вигрібання рослинних рештків із газонів, санітарне прибирання зелених зон та доріжок, очищення урн та контейнерів (що розміщені на балансових територіях) від сміття та ще багато інших, включаючи вирощування посадкового матеріалу і квіткової продукції для озеленення міста.


Щоденні поточні турботи зеленбудівців Оболонського району – утримання у належному санітарному стані існуючих територій загального користування та створення нових. Це прибирання опалого листя та подальше його компостування, санітарне прибирання підпорядкованих територій, сприяння у проведенні толок мешканцями та активною громадою, обкопування та підживлення зелених насаджень, формувальна та санітарна обрізка, висадження нових декоративних зелених насаджень листяних та хвойних порід та вирішення інших щоденних поточних питань, які пов’язані із доглянутим виглядом балансових територій та елементів, що розміщені на них (паркові лави, урни, арт-об’єкти тощо), влаштування сучасних територій для комфортного відпочинку населення.


Не парком Наталка єдиним. У Оболонському районі є красиві озера – справжні необрамлені дорогоцінні камені! А територія навколо непристосована до прогулянок, немає освітлення та лавочок для тимчасового перепочинку відпочиваючих. Часто такі території є захаращеними після літніх відпочинків та влаштування пікніків. Одна із них – навколо озера Йорданське. 

Все ще маємо амбітні плани перетворити дану зону у справжній сучасний парк! Парк із красивим видом на озеро! Мальовнича місцевість невдовзі стане ще одним із топових місць красивого відпочинку на Оболоні. Це буде вже у найближчому майбутньому, але зараз потрібно трохи зачекати із прогулянками навколо даного озера, і обрати інше місце – наразі тривають роботи з капітального ремонту (замовник робіт капремонту КО “Київзеленбуд”), укладання доріжок, переміщення рослинного грунту, санітарна обрізка зелених насаджень

 


Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Оболонського району вітає Україну з Днем Державного прапора, та з 30-ю річницею Незалежності. Щиро бажаємо усім і кожному завжди бути справжніми патріотами своєї країни! Мужності і працьовитості, процвітання і здоров’я! І неодмінно чудового, піднесеного настрою кожній родині!


Марія Примаченко – яскравий приклад талановитої мисткині, яка створила свій – химерний, загадковий і чарівний світ, черпаючи образи в українському довкіллі та власній уяві.

У дитинстві художниця малювала здебільшого квіти та прекрасних птиць. На початку тридцятих у її роботах з’явились уявні звірі. Звірі не лагідні, не добрі (слон у сталінському кашкеті, потвори з бомбами на боках, де раніше були квіти). “Звірі, які прийдуть і з’їдять нас”, – говорила мисткиня, чи то передчуваючи, чи вже констатуючи. 

 Звірі в роботах Примаченко зникають і з’являються, рівнобіжно ходу історії. 

Відомі  роботи української художниці  сьогодні буквально “ожили”, Їх Ви можете побачити на власні очі у імпровізованій галереї під відкритим небом – на столичному Співочому полі. 


На виконання Рішення Київської міської ради від 08.07.21 р. № 1588/1629 «Про оприлюднення інформації щодо проведення обстеження, обрізки та видалення зелених насаджень в місті Києві» повідомляємо, що КП УЗН Оболонського району м. Києва буде проводити роботи із санітарної обрізки та видалення сухостійних та аварійних дерев з 19.08.21р. за наступними адресами: по вул. К.Цісик, М.Юнкерова, Ф.Максименка та у парку культури ти відпочинку  «Пуща-Водиця».
 
Роботи проводитимуться згідно Акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню № 423-А від 20.05.21 р  
1 2 3 8