Коли свято наближається, години здаються все коротшими, а часу на вибір подарунків все менше і менше. Бажаємо у передноворічних турботах не втрачати голови і робити закупи раціонально. Пам’ятайте, що серед найдорожчих подарунків для кожного з нас найкращими є ті, які неможливо придбати: гармонія, щира посмішка, гарний настрій, здоров’я рідних, слова підтримки, дзвінки рідним, турбота та доброзичливе ставлення, уважність, вдячність та терпіння.
Нехай усі ці подарунки обов’язково будуть присутніми у житті кожного із нас!
ЧУДОВИХ свят та КАЗКОВИХ вражень!
![](https://obolon.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/10/2022/01/271933321_339682714828211_8436593665387989992_n-800x621.jpg)